Křížem krážem

Křížem krážem

Ostravští bratři Miroslav a Tomáš Etzlerovi mají oba za sebou nevšední životní anabáze. Přestože jsou si v mnohém podobní, svou cestu hledali a hledají každý zcela jinak. Křížem krážem přiblíží, kam je jejich putování zavedlo, kde se jejich cesty spojují, kde se rozcházejí. Nechají nás nahlédnout do obtížností a radostí při hledání té své. Že jsou ty cesty klikatější než je obvyklé, a že to mezi nimi díky jejich osobnostem jiskří, asi nikoho nepřekvapí.

K večeru vzpomínek i plánů do budoucna si přizvali spřízněnou duši – skvělou šansoniérku Naďu Válovou. Ani její životní cesta nebyla jednoduchá a přímá.

Křížem krážem nabízí poutavý večer úsměvných i smutných, emocemi nabitých příběhů, který představí všechny tři účinkující trochu v jiném světle, než je známe.

Délka představení je hodina a půl včetně hudebních vystoupení Nadi Válové. Pak zhruba patnáct až dvacet minut na dotazy diváků. Hraje se bez přestávky.

Miroslav Etzler

K herectví je třeba jen absence studu a slušnosti, říká. Na předních divadelních scénách vytvořil na sto šedesát rolí, natočil zhruba dvě stě projektů pro film a televizi. Prý převážně proto, že před ním oslovení kolegové neměli čas. Je přecitlivělý až hysterický, na kritiku reaguje pláčem. Rád jí, což je na něm vidět.

Tomáš Etzler

Bývalý novinář, současný autor a stárnoucí vášnivý horolezec s letitými zkušenostmi z válečných zón, přírodních katastrof a z Číny- země nelehké jak pro práci tak pro život. Přesto všechno, co viděl a zažil, je životní optimista, šťastný otec tří dětí a hravý dědeček tří vnoučat.

Naďa Válová

Zpěvačka a šansoniérka. Téměř dvacet let na scéně ve společnosti písní a textů Michala Horáčka a Petra Hapky. Lektorka Netradiční výuky zpěvu. Maminka dvou synů Michaela a Gabriela. Stále s radostí i v neradostných časech. S pokorou a úctou ke zpěvu.

Informace o akci a jejím konání

Zůstaňte informováni o našich novinkách

Přihlašte se do našeho newsletteru a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.