Nikolas Put a orchestr

Vzpomínkový koncert na písně Karla Gotta

Zpěvák Nikolas Put se v rodné Zašové představí s repertoárem Karla Gotta i svým vlastním. Vystoupí v doprovodu geniálního klavíristy Radima Linharta a jeho orchestru. Čeká Vás pořad plný písniček a povídání o Karlu Gottovi.

Nikolas Put je nadaný mladý tenor a talent ze Zašové, který se blýsknul na slavnostním Galakoncertu k významnému jubileu 105. výročí Československé republiky. Nyní je exkluzivním hostem koncertního turné Heleny Vondráčkové s názvem "Helena 60. let na scéně".

Hlavním hostem koncertu je "fotograf hvězd" František Jirásek, blízký přítel a dvorní fotograf Karla Gotta, který strávil po jeho boku bezmála 40 let. Díky jeho fotografiím a zajímavému vyprávění budete moci nahlédnout do hudebního zákulisí a zavzpomínat na největší osobnost české populární hudby.

Prodej vstupenek: od 20. června (od 14 hodin osobní prodej na pokladně iCafé části sálu, od 19 hodin online prodej i druhé části sálu). Upozorňujeme, že KD Zašová není pořadatelem koncertu, pouze prodejcem vstupenek, které nejsou zarezervovány pro hosty pořadatele.

Galerie

Kliknutím na datum nebo čas zobrazíte podrobnosti představení
Čtvrtek, 19. 9. - 19:00 Koupit
Název: Nikolas Put a orchestr
Cena: od 590,00 Kč
Místo: Kulturní dům Zašová
Zašová
756 51 Zašová
Zobrazit na mapě

Zůstaňte informováni o našich novinkách

Přihlašte se do našeho newsletteru a budeme Vám zasílat novinky přímo na e-mail.